Gizlilik Politikası

Gizlilik Güvencemiz ve Sorumluluk Sınırımız

QNB Finansleasing yasal mevzuat çerçevesindeki leasing anlayışı ile leasing işlemleri gereği müşterilerinden aldığı kişisel bilgilerin gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını taahhüt eder.

QNB Finansleasing internet sitesi, güncellenen bilgileri sunmakla birlikte, sitedeki bilgi hataları, eksiklikleri, ve gecikmelerinden doğabilecek maddi ve/veya manevi risk ve zararlardan QNB Finansleasing sorumlu değildir. Ayrıca hat ve/veya sistem arızaları sebebi ile meydana gelebilecek hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme ve bilgisayar virüsüne bağlı problemlerden ve sair sebeplerden kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve manevi zarar ve masraflardan, önceden haber verilmiş olunsa bile, QNB Finansleasing sorumlu tutulamaz.

QNB Finansleasing internet sitesi üzerinden üçüncü şahıslara ait internet site ve servislerine yapılan yönlendirmelerde bağlantı kurulan sitenin içerik, nitelik, servis kalitesi ve bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan QNB Finansleasing sorumlu değildir. Bu sitelerdeki tüm sorumluluk ve risk kullanıcıya aittir.

QNB Finansleasing hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden tüm bilgi, hizmet ve ürünleri değiştirme hakkına sahiptir.

Loader