İK Politikamiz

QNB Finansleasing olarak geçmişi başarılarla dolu bir yönetim kadrosu ile birlikte, kişisel ve mesleki nitelikleri yüksek profesyonellerden oluşan bir insan kaynağı gücüne sahibiz. İnsan Kaynağımızı güçlendirmek için, üstün niteliklere sahip kişileri kariyer hedefleri ve şirketimizin kurum kültürüne uygunlukları doğrultusunda, QNB Finansleasing bünyesine kazandırmak için çalışıyoruz.

QNB Finansleasing’de Çalışmak

İnsan kaynakları politikamızı katılımcı yönetim anlayışı prensibiyle şekillendiriyoruz. QNB Finansleasing’de çalışmak, her türlü yenilikçi ve ilerici fikri özgürce dile getirebilmek ve sorumluluk almak anlamına gelir.

Çalışanlarımızın gelişen teknolojik ve dijital yenilikleri yakından takip etmesi için çalışırız. Bu bağlamda mesleki eğitim uygulamaları, QNB Finansleasing’in insan kaynakları politikasının vazgeçilmez bir parçasını oluşturur.

QNB Finansleasing’de mesleki eğitimlerin yanı sıra, çok çeşitli bir yelpazede aktiviteler de düzenlenir. Bu aktiviteler, bir aile olmanın getirdiği güven ortamının yanı sıra kolektif başarının da anahtarını sunmaktadır.

Çalışanlarımızın mesleki, teknik ve kişisel becerilerini geliştirmek, geleceğe yaptığımız en büyük yatırımımızdır. Takım ruhunu pekiştirmek, motivasyonu artırıcı eğitimler düzenlemek ve çalışanlarımızın yaptığı işten tatmin olmasını sağlamak temel hedefimizdir.

QNB Finansleasing’de çalışmak, köklü bir kurum kültürü ve müşteri odaklı bir vizyonla hareket etmek demektir.

Loader